logo

Oferta

Las w szkle

Lasy w szkle to współczesna wersja skrzynek Wardiana, w których to lekarz-botanik transportował egzotyczne rośliny z najdalszych zakątków świata. Dzięki zamkniętym przeszklonym pojemnikom rośliny miały większą szansę na przetrwanie transportu do Europy. LAS w szkle jest samowystarczalnym ekosystemem, dzięki procesowi fotosyntezy, który wytwarza wszystkie potrzebne substancje odżywcze .Cenimy jakość, naturalność i prostotę. Uważamy, że właśnie w nich zawarte jest największe piękno, dlatego nasze ekosystemy tworzymy z pasją i minimalistycznym wyczuciem, w pełni zgadzając się z Albertem Einsteinem: „Wpatrz się głęboko, głęboko w przyrodę, a wtedy wszystko lepiej zrozumiesz”.

Dekoracje roślinne:

W dobie wszechogarniającego konsumpcjonizmu świadomie wybieramy zwrócenie się i powrót do natury. Naszą największą inspiracją jest przyroda, która wprowadza harmonię i równowagę, a jednocześnie pobudza wyobraźnię i wyzwala kreatywność. W trosce o naszą planetę oraz kierując się głosem serca, podążamy za głosem natury, dlatego większość naszych prac wykonujemy z naturalnych materiałów. Wybierając je z największą starannością oraz dbałością o detale, tworzymy z nich unikatowe kompozycje. Dzięki temu, że są one hand made, każda z nich jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju.

Dekoracje ślubne:

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak emocjonujący i obfitujący w różne zajęcia jest czas przedślubnych przygotowań, dlatego z ogromną chęcią podejmiemy się wykonania dla was aranżacji, które estetycznie dopełnią całość ceremonii. Z przyjemnością wsłuchamy się w Wasze pomysły, a bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu, stworzymy wymarzoną i najodpowiedniejszą dekorację, aby ten wyjątkowy dzień głęboko zapadł w pamięci Waszej i zaproszonych gości.

 

Zieleń we wnętrzach

Obecnie roślin nie eksponuje się zwyczajem naszych przodków jedynie na parapetach okiennych , na żardinierach czy wiszących amplach. Dzisiaj stanowią one element kształtujący wnętrza-dzieląc je lub współtworząc miejsca o specyficznym klimacie. Oprócz walorów estetycznych, rośliny poprawiają nastrój,uspokajają i jonizują powietrze co podnosi komfort pracy i odpoczynku. Znajdziemy pomysł na każdą przestrzeń,ocieplimy ją zielenią, zaprosimy do niej naturę i życie.

 

 

Aranżacja balkonów i ogródków kawiarnianych

Już wielki król Nabuchonodozor II wierząc w siłę zieleni polecił założyć wiszące ogrody w dalekim Babilonie. Ta historia pokazuje, że nawet w trudnych warunkach można stworzyć zieloną przestrzeń. Wiemy, że małe przestrzenie miejskie nastręczają specyficznych problemów i stawiają szczególne wymogi ale działamy pod szyldem, który zobowiązuje.

 

 

 

Warsztaty ogrodnicze:

Lubimy rozmawiać o naszej pasji,dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Okazją do takich spotkań są warsztaty ogrodnicze. Warsztaty mogą odbywać się jako jednorazowe spotkania lub w formie cyklicznych zajęć. Ofertę kierujemy do firm, szkół i osób prywatnych szukających alternatywnych sposobów na spędzanie czasu z przyjaciółmi. Tematyka warsztatów jest zróżnicowana, szczegóły ustalane są indywidualnie w zależności od miejsca spotkania, tematyki oraz ilości uczestników. Bez względu na temat wszystkie zajęcia łączy jeden cel-kształtowanie więzi emocjonalnej z przyrodą i wrażliwości na jej piękno.